Yetişkin Bayan Yüzme Kursları

Teşekkür ederiz, lütfen randevu için bizimle iletişime geçiniz...

Özel Yüzme Dersi Eğitim ücretlerimiz için lütfen tıklayınız...Özel Yüzme Kurslarımız için tüm detaylı bilgiler ve sıkça sorulan sorular için tıklayınız... Telefon ile aramadan önce bilgileri okumanız tüm sorularınıza cevap verecektir....

 
Sadece Bayan Antrenörlerimiz ile Bayanların Olduğu Saatlerde Özel Yüzme Dersi alabilirsiniz...
Bayan Seansları
Pazartesi   07.00-22.00
Çarşamba 10.00-16.00
Diğer günler için tarafımızla irtibata geçebilirsiniz.

Çalışanlarımızda dahil olmak üzere sadece bayanlar bulunmaktadır.

Bayan Antrenör Eşliğinde Birebir Özel Dersler
Eğitiminiz tamamen sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde yapılmaktadır. Ayrıca isterseniz kendi havuzunuzda özel ders alabilirsiniz.

Yetişkin Yüzme derslerimizin içeriği ;

  • Suda Güvenlik Yüzme Eğitimi: Su korkusu ya da farklı sebeplerle suyun üzerinde kendini güvende hissetmeyenler için yapılan bu çalışmalar, suyun üstünde uzanma, nefes kontrolü gibi teknik çalışmalarda yapılmaktadır.
  • Temel Teknik Yüzme Eğitimi : Bu çalışmalarda,suyun üzerinde kendini güvende hisseden ve uzanma nefes kontrolü  gibi çalışmaları yeterli seviyede olan kişiler için serbest yüzme ve sırt yüzme stilleri öğretilmektedir.
  • Dört Teknik Yüzme Eğitimi :Bu aşamada  Serbest ,Sırt Üstü yüzme stilleri dahil kelebek ve kurbağalama yüzme eğitimi verilmekte olup teknik hataların düzeltilmesi ve geliştirilmesi için yapılan çalışmalardır.

Yüzme eğitimlerini tamamlayan yetişkin kursiyerlerimiz formlarını korumak ve yüzme tekniklerini geliştirmek için Antrenörlerimizden antrenman programı alabilir, teknik analiz ve beslenme gibi konularda destek isteyebilirler.

Yetişkin Bayan Yüzme Kurs Günleri ve Ders saatleri için detaylı bilgi almak için aşağıdaki irtibat numaralarından bize ulaşabilir yada bize mesaj gönderebilirsiniz.

Çalışma Yerleri Çankaya-Batıkent-Yenimahalle
Yetişkin Yaş Grubu 14 – 80 Yaş arası
Gerekli Malzemeler Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.
Ödeme Nakit
Eğitmenlerimiz Spor akademisi mezunu & yüzme antrenörlük belgesi bulunan kişilerden oluşur.

Apycom jQuery Menus