Gençlerbirliği'nin yüzücüleri madalyaları topladı

22,23 ve 24 Şubat tarihlerinde düzenlenen Ankara Küçükler Yüzme Şampiyonası’na Gençlerbirliği’nin yüzücüleri damga vurdu. Gençlerbirlikli sporcuların iki altın, bir gümüş ve iki bronz madalya ile döndükleri turnuvada minik sporcuların başarıları büyük mutluluk yaşattı.

10/03/2019
'Kim onun kadar hayatın içinde ki?'

Gençlerbirliği Kulübü yüzme antrenörü Onur Sağlam da Cengizhan'ın pozitif enerjisine ilişkin, "Yüzünden gülümsemesi eksik olmaz. Karşılaştığı herkesi de kendisi gibi gülümsetir." ifadelerini kullandı. Cengizhan'ın her şeyi yapabildiğine dikkati çeken Sağlam, şunları söyledi: "Evet Cengizhan yüzüyor, evet Cengizhan futbol oynamaya da başladı ve eminim bunda da başarılı olacaktır ama bence önemli olan Cengizhan'ın pozitif enerjisi. Cengizhan'ın yüzünden tebessüm eksik olmuyor. Herkesi de tebessüm ettiriyor. Yüzme okulumuzda küçük küçük çocuklarımız var. Aralarındaki iletişim mükemmel. Yüzünden gülümsemesi eksik olmasın."

21/03/2018
Özel sporcularımızdan önemli başarı

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanlığının 2017 Yılı faaliyet programında yer alan 2. Yüzme Şampiyonası 26-28 Mart tarihleri arasında Alanya’da yapıldı. Müsabakalara yüzme antrenörümüz Onur Sağlam ve 2 sporcumuzla katılan takımımız başarılı sonuçlarla Alanya’dan ayrıldı. Sporcularımız Cengizhan Dönmez (1990) ve Berkay Orak (2000) elde ettiği başarılar ile Nisan ayında düzenlenecek olan Türkiye Yüzme Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır. Ayrıca yine yapılan müsabakalar sonuncunda milli sporcumuz Cengizhan Dönmez katıldığı tüm müsabakalarda dünya baraj derecelerini geçerek 2017 yılında Fransa’da düzenlenecek Avrupa Yüzme Şampiyonasına, 2018 yılında İskoçya’da düzenlenecek Dünya Down Sendromlular yüzme müsabakasına katılmaya hak kazanmıştır

29/03/2017
Onur Sağlam: Sinop’taki şampiyonadan başarıyla döneceğiz

Başarılarıyla göz dolduran yüzme takımımızın antrenörü ve Türkiye Yüzme Federasyonu Altyapı Teknik Kurul Üyesi Onur Sağlam, yüzme takımımızdaki son durumu web sitemiz için değerlendirdi.

29/03/2017
TOSSFED 4.Olağan Kurul Seçimi ...Yönetim Kurulu Toplantısı Ankara'da Gerçekleştiridi...

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2016-2017 yılı ilk Yönetim Kurulu Toplantısı Ankara ilimizde gerçekleşti. Yönetim Kurulu Toplantısına Federasyon Başkanımız Birol AYDIN, Başkan Vekili Sadettin AKÇİ, Yönetim Kurulundan Onur SAĞLAM, Efkan KORKMAZ, Aydın KOÇ, Ensar KURT, Mustafa BAŞ,Osman AKDEMİR, Metin TORAMAN, İrfan NEZİROĞLU,Can DAĞAŞAN,Ali İhsan YILDIRIM ve Ömer Osman YANIK katıldı.

11/01/2017
2016 Spor Dolu Bir Yaz Oldu-Milliyet

Çankaya Belediyesi Yaz Spor Okulları programı bu yıl da dolu dolu geçti... Antrenör kadromuz Çankaya Belediyesi Yaz Okullarının Yüzme branşını koordine ettiler ve başarıyla eğitimi tamamladılar...Çankaya Belediyesi ile ortaklaşa yüzme yaz spor okullarını tamamladık...

20/09/2016
2016 Ülke TV Milli Takım Kampı-İzmir

İtalya yapılan Dünya Yüzme Şampiyonası öncesinde İzmir de yapılan Milli Takım kampında sporcularımız ve antrenörümüz etkinlikte buluştu.

20/09/2016

Apycom jQuery Menus