Slide background
Deneyimli ve Başarılı Kadro
Yılların Deneyimi
Devamlı Büyüyen Yüzme Takımlarımız
Geleceğinize Yön verecek şanlı bir aile
Mazisi 1923 Olan Büyük Şanlı Kulüp
Mazisi 100 Yıla Yaklaşan Kulüp
foto

Gordion S.K. Yüzme Takımı

İletişim: 0507 438 99 13

Gordion S.K. Yüzme Takımı; Türkiye yüzme federasyonuna bağlı resmi bir kuluptür. Ankara yüzme kursu faaliyetlerini ve küçük yaş gruplarında takım çalışmalarını yıl boyunca devam ettirmektedir.

Gordion S.K. Yüzme Takımı

Gordion S.K.Yüzme Şubesi

Başarımızın Sırrı

Uzman Kadro

Yüzme sporunda ihtisaslı, Gençlik Spor Bakanlığı onaylı Antrenörlük Belgesine sahip, Türkiye Yüzme Federasyonu’na kayıtlı, her sezon vize işlemlerini eksiksiz yapan, uluslararası müsabakalarda görev almış milli takım antrenörleri ve uluslararası-ulusal müsabakalara sporcu yetiştiren deneyimli araştırmacı antrenörlerimizden oluşmaktadır.

BİLİNÇLİ ÇALIŞMA

Sezon öncesinde yıllık planlar yapılarak antrenman programı doğrultusunda yıllık plana bağlı, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından açıklanan uluslararası-ulusal müsabaka programına uygun yıllık antrenmanlar planlanarak çalışmalar yapılmaktadır.

YETERLİ EKİPMAN

Antrenmanlar esnasında sporculara özel ekipmanlar ile müsabakalara yönelik kuvvet dayanıklılık ve sürat çalışmaları yapılmaktadır. Kamera çekimleri ile su üstü ve su altı çalışmaları kayıt altına alınarak sporcu hataları düzeltilerek en iyiye ulaşmak hedeflenmektedir. Su altı ve su üstü çekimleri ayrıntılı olarak incelenerek kişiye yönelik analizler yapılmaktadır.

BAŞARI

Ufak yaşlardan yüzme öğreterek yetiştirdiğimiz minik sporcuları her seviyede madalyaya ve en üst derecelere ulaştırarak milli takıma sporcu kazandırmak temel hedefimizdir. Kulübümüzde başarı duygusunu her yaş seviyesinde hem takım olarak hem de bireysel olarak en üst seviyede yaşayacaksınız.

Haberler

Yeni kayıtlarımız başladı KAÇIRMAYIN!

Yeni kayıtlarımız başladı KAÇIRMAYIN!

Yüzme Okulumuz,kış sezonu antremanları için kayıtlarımız 08/10/2011 cumartesi günü itibariyle tekrar başlatıyor.Gazi Üniversitesi Yüzme Havuzunda yapılacak olan antrenmanlarımız yeni başlayan çocuk gruplarımız için Cumartesi ve Pazar 16.00-17.30 ve 17.30-19.00 saatlerinde olacaktır...Kursa kesin kayıt yaptıracaklar sağ tarafta bulunan Kurs Başvuru Formunu doldurunuz. Yeni kayıt olacak kursiyerlerimiz cumartesi ve pazar günleri saat 15.30 da Beşevler Gazi Üniversitesi Spor Merkezinde , Spor Okulu idarecileri ve eğitmenleri Onur Hoca ve Ziya Hoca tarafından kayıtları alınacaktır.Lütfen geldiğiniz zaman telefon yoluyla iletişime geçiniz. Havuzumuzun fotoğrafı için lütfen Çalışma saatlerini tıklayınız...

Devamı...
Yüzme Kulübümüz Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz

Yüzme Kulübümüz Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz

Gazi Üniversitesi Yüzme havuzu,Ankara Yüzme Kursları,Yetişkinlere Yüzme Kursu, Özel Yüzme Dersi, Ankarada yüzme havuzları ,yüzme kursu ve yüzme havuzu , Yüzme havuzu fiyatları ,Olimpik Yüzme Havuzu , Çocuklar için yüzme kursu – Yüzme Eğitimi ,Yüzme malzemeleri ,Yüzme Kursu – Yüzme Okulları ,Kapalı yüzme havuzu ,Yüzme kursları fiyatları ,Ankara Üniversitesi Yüzme Havuzu, havuzlarımızın resimleri

Devamı...
Gençler Yüzme Kulübü Bone

Gençler Yüzme Kulübü Bone

Kulübümüzün yeni boneleri tasarlandı.Bonelerimiz yurt dışından baskıları ithal olarak yapılağından 2hafta içerisinde sporcularımızın elinde olacaktır.Sporcularımız için; güçlü kulübümüzün hediyesidir...Takım ruhunu oluşturarak ve bunu kalplerine yerleştirerek birlikte başarılara imza atacağı inancıyla... Gençler Yüzme Kulübü AİLESİ

Devamı...
2011 Ocak Ankara Yerel Yüzme Ligi (kümesi) Sonuçları

2011 Ocak Ankara Yerel Yüzme Ligi (kümesi) Sonuçları

1. ve 2. gün yüzme müsabakası sonuçları siteye eklenmiştir.İlk gün 50m. sırt yüzmeyle kulübümüzü temsil eden Serkan Bülbül ve Enes Tankır'ı, 2.gün 100m. serbest yüzmeyle yarışan Deniz TOPRAKÇI,Ada ERTEKİN,Kağan TURGUT ve Fuat VAR'ı,3. gün yarışan 50m. serbestte yarışan Mustafa YANIKTEPE,Deniz TOPRAKCI,Ada ERTEKİN,Fuat VAR'ı 100m.kurbağada yarışan Kağan TURGUT'u başarılarından dolayı tebrik eder,başarılarının devamını dileriz...

Devamı...
LİSANS İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR-YARIŞLARA GİRECEK SPORCULARIMIZIN LİSTESİ

LİSANS İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR-YARIŞLARA GİRECEK SPORCULARIMIZIN LİSTESİ

12-13 KASIM'DA ANKARADA DÜZENLECEK ATATÜRK'Ü ANMA YARIŞLARINA GİRECEK SPORCULARIMIZ EN GEÇ 04 KASIM CUMA GAZİ ÜNİVERSİTESİ YÜZME HAVUZUNDAKİ ANTREMANA KADAR EVRAKLARI TESLİM ETMELERİ GEREKLİDİR...EVRAKLARI GÖRMEK VE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...AYRICA YARIŞLARA HAZIRLIK İÇİN SALI 20.00'DA GAZİ ÜNİVERSİTESİ YÜZME HAVUZUNDA ANTRENMAN YAPILACAKTIR...

Devamı...

AKLINIZA TAKILAN SORU KALMASIN

Yüzme ile ilgili merak ettiklerin hakkında samimi bir yardıma ihtiyacın olabilir diye düşündük. Merak ettiklerinizi bize telefon ile sorabilir veya WhatsApp'tan yazabilir, anında cevabınızı alabilirsiniz.

UZMAN KADROMUZ

Korkut Çırakoğlu

Korkut
Çırakoğlu

Antrenör

Korkut Çırakoğlu

ANTRENÖRLERİMİZ HAKKINDA

Antrenörlerimizin hepsinin yüzme spor geçmişi bulunmaktadır, ulusal ve uluslar arası müsabakalara katılmış milli sporculardır. Bu spordaki en iyi antrenör kadrosuna sahiptir. Antrenörlerimiz yüzme alanında ihtisas yapmış olup senelerce lisanslı olarak yüzme ve modern pentatlon branşında Türkiye Şampiyonalarına ve bölgesel müsabakalara katılıp çeşitli dereceler elde etmişlerdir. Sizde uzman antrenörlerle alanında ihtisas yapmış biriyle çalışmaya hazırsanız; antrenör hakkında daha fazla bilgi almak için ve sorularınız için sizi tanışmaya, bir çayımızı içmeye davet ediyoruz..

YARDIMCI ANTRENÖRLERİMİZ HAKKINDA

Ayrıca bünyemizde 5 yardımcı antrenörümüz olup,antrenörlerimiz spor bölümü mezunudurlar...Yardımcı antrenörlerimiz yüzmeye yeni başlayan sporcularımızın suya alışmasında ve suyu severek yetişmesinde yardımcı olmaktadırlar....

SPORCULARIMIZ

A TAKIM SPORCULARIMIZ 1.GRUP

Sporcularımızın en kaliteli en mükemmel şekilde bilimsel, maddi ve manevi olarak antrenman programlamalarının yapıldığı gruptur. Bu grupta baraj ve burs kriterlerini yakalayan sporcular Spor Kulübümüz tarafından maddi manevi desteklenir.

B TAKIM SPORCULARIMIZ 2.GRUP

13-14-15 ve 16 yaş arası sporcuları kapsar. Bu grupta baraj ve burs kriterlerini yakalayan sporcular Spor Kulübümüz tarafında maddi manevi desteklenir. Bilimsel ekipmanlar ve çalışmalar sporcuya sağlanır.

ALT YAPI-A SPORCULARIMIZ 3.GRUP

10-11-12 yaş arası sporcuları kapsar. Antrenman saatleri ve kapsamları yoğundur.

ALT YAPI-B SPORCULARIMIZ 4.GRUP

Performans gruplarının ilk resmi grubudur. 9-10 yaş arası sporcuları kapsar.Performansın iyice ön plana çıktığı ve yarışmacı olmanın keyfine varıldığı bu gruplar Spor Kulübümüzün başarı ipini göğüsleyen değerli sporcularından oluşur. Müsabakalar ve kamplar bu gruplarımızda yer almaktadır.

ALT YAPI-C SPORCULARIMIZ 5.GRUP

Altyapının 2. seviyesinde olan gruptur. Performansal ve tekniksel gelişimleri için antrenman saatleri ve ya kapsamları daha fazla olabilir. 7-8 yaş arası sporcuları kapsar. Lisanslı olarak ilk kez sporcu bu seviyede müsabakalara katılmaya hak kazanır.

ALT YAPI-D SPORCULARIMIZ 6.GRUP

Performans için ilk atılan adım olarak değerlendirilen gruptur. Tek bir hoca nezdinde sezonluk çalışmalarını sürdürür. 6 yaşında sporcuları kapsar.

KURSİYERLERİMİZ 7.GRUP

Yüzmeyi yeni öğrenen küçük havuz gruplarımızı ve yüzme bilen fakat teknik öğrenerek kendini geliştirmek isteyen sporcu adaylarımızın olduğu gruplardır. 3 yaştan itibaren yüzme okulu kursiyerlerimizi ve kulübümüze yeni başlayan fakat sporcu seçme aşamasında gözlemlenen kursiyerleri de kapsar.