Slide background
Deneyimli ve Başarılı Kadro
Yılların Deneyimi
Devamlı Büyüyen Yüzme Takımlarımız
Geleceğinize Yön verecek şanlı bir aile
Mazisi 1923 Olan Büyük Şanlı Kulüp
Mazisi 100 Yıla Yaklaşan Kulüp
foto

Gordion S.K. Yüzme Takımı

İletişim: 0507 438 99 13

Gordion S.K. Yüzme Takımı; Türkiye yüzme federasyonuna bağlı resmi bir kuluptür. Ankara yüzme kursu faaliyetlerini ve küçük yaş gruplarında takım çalışmalarını yıl boyunca devam ettirmektedir.

Gordion S.K. Yüzme Takımı

Gordion S.K.Yüzme Şubesi

Başarımızın Sırrı

Uzman Kadro

Yüzme sporunda ihtisaslı, Gençlik Spor Bakanlığı onaylı Antrenörlük Belgesine sahip, Türkiye Yüzme Federasyonu’na kayıtlı, her sezon vize işlemlerini eksiksiz yapan, uluslararası müsabakalarda görev almış milli takım antrenörleri ve uluslararası-ulusal müsabakalara sporcu yetiştiren deneyimli araştırmacı antrenörlerimizden oluşmaktadır.

BİLİNÇLİ ÇALIŞMA

Sezon öncesinde yıllık planlar yapılarak antrenman programı doğrultusunda yıllık plana bağlı, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından açıklanan uluslararası-ulusal müsabaka programına uygun yıllık antrenmanlar planlanarak çalışmalar yapılmaktadır.

YETERLİ EKİPMAN

Antrenmanlar esnasında sporculara özel ekipmanlar ile müsabakalara yönelik kuvvet dayanıklılık ve sürat çalışmaları yapılmaktadır. Kamera çekimleri ile su üstü ve su altı çalışmaları kayıt altına alınarak sporcu hataları düzeltilerek en iyiye ulaşmak hedeflenmektedir. Su altı ve su üstü çekimleri ayrıntılı olarak incelenerek kişiye yönelik analizler yapılmaktadır.

BAŞARI

Ufak yaşlardan yüzme öğreterek yetiştirdiğimiz minik sporcuları her seviyede madalyaya ve en üst derecelere ulaştırarak milli takıma sporcu kazandırmak temel hedefimizdir. Kulübümüzde başarı duygusunu her yaş seviyesinde hem takım olarak hem de bireysel olarak en üst seviyede yaşayacaksınız.

Haberler

10 Kasım Atatürk'ü Anma Yarışları Sporcularımızın Katılacağı Yarışlar

10 Kasım Atatürk'ü Anma Yarışları Sporcularımızın Katılacağı Yarışlar

Sporcularımızın katılacağı yarışlar, gün ve saatler yayınlanmıştır.Tüm sporcularımız katılacağı yarışları takip etmeleri gerekmektedir....Tüm sporcularımız katılacağı yarışları takip etmeleri gerekmektedir...Yarışlara katılacak sporcularımızın isimleri yayınlanmıştır... Seher Ebrar YILDIZGÖRER(2002),Sinan Esad ŞİMŞEK(2002) ,Tamer ÖNER (2003) ,Lobelya Naz KUZUCU (2003) ,Begüm TEZEL(2003) , Naz GÜLDÜR (2004) , Deniz Utku ATMACA(2004) ,Semih ÖCAL(2002)

Devamı...
Bayramınız Kutlu Olsun!İyi Bayramlar!

Bayramınız Kutlu Olsun!İyi Bayramlar!

Tüm velilerimiz ve sporcularımızın; Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Bayram dolayısıyla Gazi Üniversitesi Yüzme Havuzundaki 05-06/11/2011 günü çalışmalarımıza ara verilmiştir , çalışmalarımız tekrar 12-13 Kasım'da devam edecektir.Yüzme Kulübü ailesi

Devamı...
Lisans İçin Gerekli Evraklar-Yarışlara Girecek Sporcularımızın Listesi

Lisans İçin Gerekli Evraklar-Yarışlara Girecek Sporcularımızın Listesi

12-13 Kasım'da Ankara’da düzenlenecek olan 10 Kasım Atatürk'ü anma yarışlarına girecek sporcularımız en geç 04 kasım Cuma Gazi Üniversitesi Yüzme Havuzundaki antremana kadar evrakları teslim etmeleri gereklidir.Evrakları görmek ve indirmek için tıklayınız...Ayrıca yarışlara hazırlık için 04/11/2011 Salı 20.00'da Gazi Üniversitesi Yüzme Havuzunda antrenman yapılacaktır...

Devamı...
Çocuk Gruplarımız İçin Kış Dönemi Program ve Katılma Şartlarımız...

Çocuk Gruplarımız İçin Kış Dönemi Program ve Katılma Şartlarımız...

*Gazi Üniversitesi Yüzme Havuzundaki Çalışma saatlerimiz yenilenmiştir. *Yüzmeyi yeni öğrenmeye başlayan çocuk gruplarımız ve antrenman gruplarımız için kurs program ve katılma şartlarımız yayınlanmıştır. *Kurslarımız Cumartesi ve Pazar Günleri saat 16.00-17.30 ya da Cumartesi ve Pazar saat 17.30-19.00 arasındadır.Antremanlarımız A takımımız için haftanın her günüdür. *Yeni kayıt olacak kursiyerlerimiz cumartesi ve pazar günleri saat 15.30 da Beşevler Gazi Üniversitesi Spor Merkezinde , Spor Okulu idarecilerimiz ve eğitmenlerimiz Onur SAĞLAM ve Ziya KOÇAK tarafından kayıtları alınacaktır.

Devamı...
A takımımız her gün yüzüyor!!!

A takımımız her gün yüzüyor!!! "Eğitim ve Disiplin Mucizeler Yaratır !"

A takımımız Gazi Üniversitesi Yüzme Havuzunda haftanın her günü antrenman yapmaktadır. Antrenörlerimiz; sporcularımızı kara antremanından sonra suya sokmaktadırlar. Sporcularımız müsabakalara 2011-2012 sezonuna daha güçlü ve disipilinli bir şekilde hazırlanmaktadırlar. Sporcularımıza şimdiden başarılar dileriz...Çalışma saatlerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz...

Devamı...

AKLINIZA TAKILAN SORU KALMASIN

Yüzme ile ilgili merak ettiklerin hakkında samimi bir yardıma ihtiyacın olabilir diye düşündük. Merak ettiklerinizi bize telefon ile sorabilir veya WhatsApp'tan yazabilir, anında cevabınızı alabilirsiniz.

UZMAN KADROMUZ

Korkut Çırakoğlu

Korkut
Çırakoğlu

Antrenör

Korkut Çırakoğlu

ANTRENÖRLERİMİZ HAKKINDA

Antrenörlerimizin hepsinin yüzme spor geçmişi bulunmaktadır, ulusal ve uluslar arası müsabakalara katılmış milli sporculardır. Bu spordaki en iyi antrenör kadrosuna sahiptir. Antrenörlerimiz yüzme alanında ihtisas yapmış olup senelerce lisanslı olarak yüzme ve modern pentatlon branşında Türkiye Şampiyonalarına ve bölgesel müsabakalara katılıp çeşitli dereceler elde etmişlerdir. Sizde uzman antrenörlerle alanında ihtisas yapmış biriyle çalışmaya hazırsanız; antrenör hakkında daha fazla bilgi almak için ve sorularınız için sizi tanışmaya, bir çayımızı içmeye davet ediyoruz..

YARDIMCI ANTRENÖRLERİMİZ HAKKINDA

Ayrıca bünyemizde 5 yardımcı antrenörümüz olup,antrenörlerimiz spor bölümü mezunudurlar...Yardımcı antrenörlerimiz yüzmeye yeni başlayan sporcularımızın suya alışmasında ve suyu severek yetişmesinde yardımcı olmaktadırlar....

SPORCULARIMIZ

A TAKIM SPORCULARIMIZ 1.GRUP

Sporcularımızın en kaliteli en mükemmel şekilde bilimsel, maddi ve manevi olarak antrenman programlamalarının yapıldığı gruptur. Bu grupta baraj ve burs kriterlerini yakalayan sporcular Spor Kulübümüz tarafından maddi manevi desteklenir.

B TAKIM SPORCULARIMIZ 2.GRUP

13-14-15 ve 16 yaş arası sporcuları kapsar. Bu grupta baraj ve burs kriterlerini yakalayan sporcular Spor Kulübümüz tarafında maddi manevi desteklenir. Bilimsel ekipmanlar ve çalışmalar sporcuya sağlanır.

ALT YAPI-A SPORCULARIMIZ 3.GRUP

10-11-12 yaş arası sporcuları kapsar. Antrenman saatleri ve kapsamları yoğundur.

ALT YAPI-B SPORCULARIMIZ 4.GRUP

Performans gruplarının ilk resmi grubudur. 9-10 yaş arası sporcuları kapsar.Performansın iyice ön plana çıktığı ve yarışmacı olmanın keyfine varıldığı bu gruplar Spor Kulübümüzün başarı ipini göğüsleyen değerli sporcularından oluşur. Müsabakalar ve kamplar bu gruplarımızda yer almaktadır.

ALT YAPI-C SPORCULARIMIZ 5.GRUP

Altyapının 2. seviyesinde olan gruptur. Performansal ve tekniksel gelişimleri için antrenman saatleri ve ya kapsamları daha fazla olabilir. 7-8 yaş arası sporcuları kapsar. Lisanslı olarak ilk kez sporcu bu seviyede müsabakalara katılmaya hak kazanır.

ALT YAPI-D SPORCULARIMIZ 6.GRUP

Performans için ilk atılan adım olarak değerlendirilen gruptur. Tek bir hoca nezdinde sezonluk çalışmalarını sürdürür. 6 yaşında sporcuları kapsar.

KURSİYERLERİMİZ 7.GRUP

Yüzmeyi yeni öğrenen küçük havuz gruplarımızı ve yüzme bilen fakat teknik öğrenerek kendini geliştirmek isteyen sporcu adaylarımızın olduğu gruplardır. 3 yaştan itibaren yüzme okulu kursiyerlerimizi ve kulübümüze yeni başlayan fakat sporcu seçme aşamasında gözlemlenen kursiyerleri de kapsar.