Slide background
Deneyimli ve Başarılı Kadro
Yılların Deneyimi
Devamlı Büyüyen Yüzme Takımlarımız
Geleceğinize Yön verecek şanlı bir aile
Mazisi 1923 Olan Büyük Şanlı Kulüp
Mazisi 100 Yıla Yaklaşan Kulüp
foto

Gordion S.K. Yüzme Takımı

İletişim: 0507 438 99 13

Gordion S.K. Yüzme Takımı; Türkiye yüzme federasyonuna bağlı resmi bir kuluptür. Ankara yüzme kursu faaliyetlerini ve küçük yaş gruplarında takım çalışmalarını yıl boyunca devam ettirmektedir.

Gordion S.K. Yüzme Takımı

Gordion S.K.Yüzme Şubesi

Başarımızın Sırrı

Uzman Kadro

Yüzme sporunda ihtisaslı, Gençlik Spor Bakanlığı onaylı Antrenörlük Belgesine sahip, Türkiye Yüzme Federasyonu’na kayıtlı, her sezon vize işlemlerini eksiksiz yapan, uluslararası müsabakalarda görev almış milli takım antrenörleri ve uluslararası-ulusal müsabakalara sporcu yetiştiren deneyimli araştırmacı antrenörlerimizden oluşmaktadır.

BİLİNÇLİ ÇALIŞMA

Sezon öncesinde yıllık planlar yapılarak antrenman programı doğrultusunda yıllık plana bağlı, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından açıklanan uluslararası-ulusal müsabaka programına uygun yıllık antrenmanlar planlanarak çalışmalar yapılmaktadır.

YETERLİ EKİPMAN

Antrenmanlar esnasında sporculara özel ekipmanlar ile müsabakalara yönelik kuvvet dayanıklılık ve sürat çalışmaları yapılmaktadır. Kamera çekimleri ile su üstü ve su altı çalışmaları kayıt altına alınarak sporcu hataları düzeltilerek en iyiye ulaşmak hedeflenmektedir. Su altı ve su üstü çekimleri ayrıntılı olarak incelenerek kişiye yönelik analizler yapılmaktadır.

BAŞARI

Ufak yaşlardan yüzme öğreterek yetiştirdiğimiz minik sporcuları her seviyede madalyaya ve en üst derecelere ulaştırarak milli takıma sporcu kazandırmak temel hedefimizdir. Kulübümüzde başarı duygusunu her yaş seviyesinde hem takım olarak hem de bireysel olarak en üst seviyede yaşayacaksınız.

Haberler

23 Nisan Yüzme Festivaline Katılacak Sporcularımız

23 Nisan Yüzme Festivaline Katılacak Sporcularımız

23-24-25 Mart Anıttepe Yüzme Havuzunda düzenlenecek olan 23 Nisan Yüzme Festivali Ankara Seçmelerine katılacak sporularımızın isim listesi ve katılacağı yarışlar yayınlanmıştır.Sporcularımızın yarışlarını,katılacağı gün ve saatleri takip etmeleri gerekmektedir.Tüm sporcularımıza başarılar dileriz...

Devamı...
Sporcularımızın Dikkatine!

Sporcularımızın Dikkatine!

İnternet sitemizde yer alan sporcularımız kısmı yenileniyor.Sporcularımızın foto ve bilgileri eklenecektir. Tüm sporcularımızın bilgilerini yollamaları rica olunur.Sporcularımızın bilgilerini doldurabilmeleri için form eklenmiştir.Detaylı bilgi için tıklayınız...

Devamı...
Hafta sonu kurslarımız devam ediyor!!!

Hafta sonu kurslarımız devam ediyor!!!

Yoğun kar yağışı hafta sonu kurslarımızı etkilememiştir.Kurslarımız aynı saatlerinde devam etmektedir.Tüm sporcu ve velilerimizi antrenmanlarımıza bekliyoruz...Kışın yüzmek insanı hastalandırır mı? Kışın yüzmek insanın dayanıklılığını arttırır. Yüzme havuzları sıcak ortamlardır.Kesinlikle yüzerken hastalanılmaz. Fakat havuzdan çıktıktan sonra iyice kurulanmalı ve sıkı giyinilmelidir. Yoksa havuzdan çıktıktan sonra hastalığa maruz kalabilirsiniz.

Devamı...
2012 Ankara Yüzme Ligi Küme Yarışları

2012 Ankara Yüzme Ligi Küme Yarışları

(10-11-12), (13-14), (15-16), 17+ bayan, erkek sporcuların katılacağı Ankara Yüzme Ligi 1. Küme Yarışları 06 - 08 Nisan 2012 tarihinde Keçiören Olimpik Yüzme Havuzu'nda düzenlenecektir. 2. ve 3. küme yarışları ise Haziran 2012 ayı içersinde sonradan belirlenecek günlerde yapılacaktır.Kulübümüz müsabakalara Haziran ayı içerisinde katılacaktır.Ankara Yüzme Ligi 1. Küme Yarışları reglamanı görmek için tıklayınız...

Devamı...
2012 Yılı 23 Nisan Yüzme Türkiye Festivali

2012 Yılı 23 Nisan Yüzme Türkiye Festivali

20-21-22 Nisan 2012 tarihlerinde Marmaris Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzunda 23 Nisan Yüzme Festivali gerçekleşecektir.2000-2001 doğumlu ( 11-12 Yaş ) Bayan –Erkek sporcular müsabakaya katılacaklardır.Festival için her ilde seçmeler gerçekleştirilecektir.Tüm Türkiye’de ilk 18’e giren sporcular 23 Nisan Yüzme Festivali’ne katılmaya hak kazanacaktır. 23 Nisan Yüzme Festivali reglamanı için tıklayınız...

Devamı...

AKLINIZA TAKILAN SORU KALMASIN

Yüzme ile ilgili merak ettiklerin hakkında samimi bir yardıma ihtiyacın olabilir diye düşündük. Merak ettiklerinizi bize telefon ile sorabilir veya WhatsApp'tan yazabilir, anında cevabınızı alabilirsiniz.

UZMAN KADROMUZ

Oğuzhan DOĞAN

Oğuzhan
DOĞAN

Başantrenör
A Takım Antrenörü
Alt Yapı C Takım Antrenörü

Oğuzhan DOĞAN

Tolga HATO

Tolga
HATO

Alt Yapı A-D Takım Antrenörü

Tolga HATO

Ahmet TEKKANAT

Ahmet
TEKKANAT

Alt Yapı C Takım Antrenörü

Ahmet TEKKANAT

Serhat ATASEVEN

Serhat
ATASEVEN

B Takım Antrenörü
Alt Yapı E Takım Antrenörü

Serhat ATASEVEN

Elif GÖKBULUT

Elif
GÖKBULUT

Küçük Havuz Antrenörü
Temel Başlangıç Yüzme Eğitimi Antrenörü

Elif GÖKBULUT

ANTRENÖRLERİMİZ HAKKINDA

Antrenörlerimizin hepsinin yüzme spor geçmişi bulunmaktadır, ulusal ve uluslar arası müsabakalara katılmış milli sporculardır. Bu spordaki en iyi antrenör kadrosuna sahiptir. Antrenörlerimiz yüzme alanında ihtisas yapmış olup senelerce lisanslı olarak yüzme ve modern pentatlon branşında Türkiye Şampiyonalarına ve bölgesel müsabakalara katılıp çeşitli dereceler elde etmişlerdir. Sizde uzman antrenörlerle alanında ihtisas yapmış biriyle çalışmaya hazırsanız; antrenör hakkında daha fazla bilgi almak için ve sorularınız için sizi tanışmaya, bir çayımızı içmeye davet ediyoruz..

YARDIMCI ANTRENÖRLERİMİZ HAKKINDA

Ayrıca bünyemizde 5 yardımcı antrenörümüz olup,antrenörlerimiz spor bölümü mezunudurlar...Yardımcı antrenörlerimiz yüzmeye yeni başlayan sporcularımızın suya alışmasında ve suyu severek yetişmesinde yardımcı olmaktadırlar....

SPORCULARIMIZ

A TAKIM SPORCULARIMIZ 1.GRUP

Sporcularımızın en kaliteli en mükemmel şekilde bilimsel, maddi ve manevi olarak antrenman programlamalarının yapıldığı gruptur. Bu grupta baraj ve burs kriterlerini yakalayan sporcular Spor Kulübümüz tarafından maddi manevi desteklenir.

B TAKIM SPORCULARIMIZ 2.GRUP

13-14-15 ve 16 yaş arası sporcuları kapsar. Bu grupta baraj ve burs kriterlerini yakalayan sporcular Spor Kulübümüz tarafında maddi manevi desteklenir. Bilimsel ekipmanlar ve çalışmalar sporcuya sağlanır.

ALT YAPI-A SPORCULARIMIZ 3.GRUP

10-11-12 yaş arası sporcuları kapsar. Antrenman saatleri ve kapsamları yoğundur.

ALT YAPI-B SPORCULARIMIZ 4.GRUP

Performans gruplarının ilk resmi grubudur. 9-10 yaş arası sporcuları kapsar.Performansın iyice ön plana çıktığı ve yarışmacı olmanın keyfine varıldığı bu gruplar Spor Kulübümüzün başarı ipini göğüsleyen değerli sporcularından oluşur. Müsabakalar ve kamplar bu gruplarımızda yer almaktadır.

ALT YAPI-C SPORCULARIMIZ 5.GRUP

Altyapının 2. seviyesinde olan gruptur. Performansal ve tekniksel gelişimleri için antrenman saatleri ve ya kapsamları daha fazla olabilir. 7-8 yaş arası sporcuları kapsar. Lisanslı olarak ilk kez sporcu bu seviyede müsabakalara katılmaya hak kazanır.

ALT YAPI-D SPORCULARIMIZ 6.GRUP

Performans için ilk atılan adım olarak değerlendirilen gruptur. Tek bir hoca nezdinde sezonluk çalışmalarını sürdürür. 6 yaşında sporcuları kapsar.

KURSİYERLERİMİZ 7.GRUP

Yüzmeyi yeni öğrenen küçük havuz gruplarımızı ve yüzme bilen fakat teknik öğrenerek kendini geliştirmek isteyen sporcu adaylarımızın olduğu gruplardır. 3 yaştan itibaren yüzme okulu kursiyerlerimizi ve kulübümüze yeni başlayan fakat sporcu seçme aşamasında gözlemlenen kursiyerleri de kapsar.