Slide background
Deneyimli ve Başarılı Kadro
Yılların Deneyimi
Devamlı Büyüyen Yüzme Takımlarımız
Geleceğinize Yön verecek şanlı bir aile
Mazisi 1923 Olan Büyük Şanlı Kulüp
Mazisi 100 Yıla Yaklaşan Kulüp
foto

Gordion S.K. Yüzme Takımı

İletişim: 0507 438 99 13

Gordion S.K. Yüzme Takımı; Türkiye yüzme federasyonuna bağlı resmi bir kuluptür. Ankara yüzme kursu faaliyetlerini ve küçük yaş gruplarında takım çalışmalarını yıl boyunca devam ettirmektedir.

Gordion S.K. Yüzme Takımı

Gordion S.K.Yüzme Şubesi

Başarımızın Sırrı

Uzman Kadro

Yüzme sporunda ihtisaslı, Gençlik Spor Bakanlığı onaylı Antrenörlük Belgesine sahip, Türkiye Yüzme Federasyonu’na kayıtlı, her sezon vize işlemlerini eksiksiz yapan, uluslararası müsabakalarda görev almış milli takım antrenörleri ve uluslararası-ulusal müsabakalara sporcu yetiştiren deneyimli araştırmacı antrenörlerimizden oluşmaktadır.

BİLİNÇLİ ÇALIŞMA

Sezon öncesinde yıllık planlar yapılarak antrenman programı doğrultusunda yıllık plana bağlı, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından açıklanan uluslararası-ulusal müsabaka programına uygun yıllık antrenmanlar planlanarak çalışmalar yapılmaktadır.

YETERLİ EKİPMAN

Antrenmanlar esnasında sporculara özel ekipmanlar ile müsabakalara yönelik kuvvet dayanıklılık ve sürat çalışmaları yapılmaktadır. Kamera çekimleri ile su üstü ve su altı çalışmaları kayıt altına alınarak sporcu hataları düzeltilerek en iyiye ulaşmak hedeflenmektedir. Su altı ve su üstü çekimleri ayrıntılı olarak incelenerek kişiye yönelik analizler yapılmaktadır.

BAŞARI

Ufak yaşlardan yüzme öğreterek yetiştirdiğimiz minik sporcuları her seviyede madalyaya ve en üst derecelere ulaştırarak milli takıma sporcu kazandırmak temel hedefimizdir. Kulübümüzde başarı duygusunu her yaş seviyesinde hem takım olarak hem de bireysel olarak en üst seviyede yaşayacaksınız.

Haberler

Sezon Tatili!!! Tatildeyiz!!!

Sezon Tatili!!! Tatildeyiz!!!

18 Ağustos - 03 Eylül arasi kulübümüz tatile girmiştir ,yeni sporcu alımları yeni sezonda 01 Ekim 'den sonra başlayacaktır,01 Ekim de internet sitemizde programlar hakkında açıklama yapılacaktır, Ozel derslerimiz kontenjan dahilinde devam etmektedir.. Ozel ders hakkında bilgi almak icin iletişime geçmeniz yeterlidir, diger sporcu alımları icin Eylül ayında iletişime geçilirse detaylı bilgi verilebilir.

Devamı...
2012 Kulüplerarası Anadolu Kupası

2012 Kulüplerarası Anadolu Kupası

31Ağustos-01-02 Eylül 2012 tarihlerinde Giresun ilinde Kulüplerarası Anadolu Kupası düzenlenecektir.Yarışmalar (13+) açık yaş olarak yapılır.Yarışmalarda puan toplamında ilk üç sırayı alan takımlara bayan ve erkeklerde ayrı ayrı kupa verilir.Müsabaka reglamanına ulaşmak için tıklayınız..Giriş kontrol listesi ve müsabaka sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız...

Devamı...
Kulübümüz Alt Yapısı Sporcu Alımı Hakkında Duyuru

Kulübümüz Alt Yapısı Sporcu Alımı Hakkında Duyuru

KULÜBÜMÜZ ALT YAPISINI OLUŞTURMAK İÇİN 1999-2000-2001-2002-2003-2004 DOĞUMLU DAHA ÖNCE BAŞKA BİR KULÜPTE LİSANSLI OLARAK YÜZMÜŞ VEYA YÜZME BİLEN KIZ-ERKEK ÇOCUKLARI LİSANSLI SPORCU OLARAK YETİŞTİRMEK ÜZERE ÇALIŞMALARIMIZA 07.08.2012 TARİHİNDE ANKARA ÜNİVERSİTESİ OLİMPİK YÜZME HAVUZU TESİSLERİNDE BAŞLIYORUZ!!!DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...YÜZME BİLMEYENLER İÇİN 1 EYLÜL 2012 TARİHİNDE YÜZME OKULU KAYITLARIMIZ BAŞLAYACAKTIR.

Devamı...
2012 Türkiye Yaz Yüzme Şampiyonası

2012 Türkiye Yaz Yüzme Şampiyonası

12-15 Temmuz 2012 Tarihleri arasında Enka Olimpik Yüzme Havuzunda(İstanbul) Türkiye Yaz Yüzme Şampiyonası düzenlenecektir.Müsabakaya Bayan 13-14/15-16/17+ ve Erkek 13-14/15-16/17-18/19+ yaş grupları katılacaktır.Müsabaka reglaman ve sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız...

Devamı...
2012 -2013 Yüzme Okulu Eylül Ayında Açılacaktır.

2012 -2013 Yüzme Okulu Eylül Ayında Açılacaktır.

Yüzme bilmeyen ve daha önce lisanslı olarak yüzmemiş yeni kayıtlar için başlayacak olan(05-17 yaş) ;yüzme okulu başlangıç tarihi,Eylül ayı olarak faaliyet takvimimizde planlanmıştır.Program ve Kayıt şartları 27 Ağustos 2012 tarihinde yayınlanacaktır.27 Ağustos 2012 günü havuz, kullanım saatleri,gün,yer ve eğitim ücreti hakkında sitemizden bilgi alabileceksiniz.Lütfen sitemizi takip ediniz..İlginiz için teşekkür ederiz...Yüzme okuluna başvuru yapmak için tıklayınız...

Devamı...
2012 Olimpik Kulaçlar Ankara Seçmesi

2012 Olimpik Kulaçlar Ankara Seçmesi

30 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan Olimpik Kulaçlar Seçmesine 2000-2001 doğumlu Bayan ve Erkek Sporcular katılacaktır.Bir sporcu, 2 günlük yarışma programında yer alan 200 m. serbest ve 200 m. karışık yarışlarına girmek zorundadır.27-31 Ağustos 2012 tarihlerinde İzmir 9 Eylül Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzunda yapılacak Olimpik Kulaçlar Kampına, kulüpleri tarafından görevlendirilecek antrenörleri ile katılmak zorundadır. Müsabaka reglaman ve sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız...

Devamı...
Yaz Dönemi Yüzme Okulu

Yaz Dönemi Yüzme Okulu

Yaz dönemi yüzme okulu başlangıç tarihi 01 Temmuz olarak belirlenmiştir.Kayıt şartları ve Program kısa süre içerisinde yayınlanacaktır.Kursumuza başvurular internet üzerinden olacaktır.Sizde bu deneyimli,profesyonel ve seçkin ailenin içinde yer almak için geç kalmayınız.Online Başvuru yapmak için hemen tıklayınız...

Devamı...

AKLINIZA TAKILAN SORU KALMASIN

Yüzme ile ilgili merak ettiklerin hakkında samimi bir yardıma ihtiyacın olabilir diye düşündük. Merak ettiklerinizi bize telefon ile sorabilir veya WhatsApp'tan yazabilir, anında cevabınızı alabilirsiniz.

UZMAN KADROMUZ

Korkut Çırakoğlu

Korkut
Çırakoğlu

Antrenör

Korkut Çırakoğlu

ANTRENÖRLERİMİZ HAKKINDA

Antrenörlerimizin hepsinin yüzme spor geçmişi bulunmaktadır, ulusal ve uluslar arası müsabakalara katılmış milli sporculardır. Bu spordaki en iyi antrenör kadrosuna sahiptir. Antrenörlerimiz yüzme alanında ihtisas yapmış olup senelerce lisanslı olarak yüzme ve modern pentatlon branşında Türkiye Şampiyonalarına ve bölgesel müsabakalara katılıp çeşitli dereceler elde etmişlerdir. Sizde uzman antrenörlerle alanında ihtisas yapmış biriyle çalışmaya hazırsanız; antrenör hakkında daha fazla bilgi almak için ve sorularınız için sizi tanışmaya, bir çayımızı içmeye davet ediyoruz..

YARDIMCI ANTRENÖRLERİMİZ HAKKINDA

Ayrıca bünyemizde 5 yardımcı antrenörümüz olup,antrenörlerimiz spor bölümü mezunudurlar...Yardımcı antrenörlerimiz yüzmeye yeni başlayan sporcularımızın suya alışmasında ve suyu severek yetişmesinde yardımcı olmaktadırlar....

SPORCULARIMIZ

A TAKIM SPORCULARIMIZ 1.GRUP

Sporcularımızın en kaliteli en mükemmel şekilde bilimsel, maddi ve manevi olarak antrenman programlamalarının yapıldığı gruptur. Bu grupta baraj ve burs kriterlerini yakalayan sporcular Spor Kulübümüz tarafından maddi manevi desteklenir.

B TAKIM SPORCULARIMIZ 2.GRUP

13-14-15 ve 16 yaş arası sporcuları kapsar. Bu grupta baraj ve burs kriterlerini yakalayan sporcular Spor Kulübümüz tarafında maddi manevi desteklenir. Bilimsel ekipmanlar ve çalışmalar sporcuya sağlanır.

ALT YAPI-A SPORCULARIMIZ 3.GRUP

10-11-12 yaş arası sporcuları kapsar. Antrenman saatleri ve kapsamları yoğundur.

ALT YAPI-B SPORCULARIMIZ 4.GRUP

Performans gruplarının ilk resmi grubudur. 9-10 yaş arası sporcuları kapsar.Performansın iyice ön plana çıktığı ve yarışmacı olmanın keyfine varıldığı bu gruplar Spor Kulübümüzün başarı ipini göğüsleyen değerli sporcularından oluşur. Müsabakalar ve kamplar bu gruplarımızda yer almaktadır.

ALT YAPI-C SPORCULARIMIZ 5.GRUP

Altyapının 2. seviyesinde olan gruptur. Performansal ve tekniksel gelişimleri için antrenman saatleri ve ya kapsamları daha fazla olabilir. 7-8 yaş arası sporcuları kapsar. Lisanslı olarak ilk kez sporcu bu seviyede müsabakalara katılmaya hak kazanır.

ALT YAPI-D SPORCULARIMIZ 6.GRUP

Performans için ilk atılan adım olarak değerlendirilen gruptur. Tek bir hoca nezdinde sezonluk çalışmalarını sürdürür. 6 yaşında sporcuları kapsar.

KURSİYERLERİMİZ 7.GRUP

Yüzmeyi yeni öğrenen küçük havuz gruplarımızı ve yüzme bilen fakat teknik öğrenerek kendini geliştirmek isteyen sporcu adaylarımızın olduğu gruplardır. 3 yaştan itibaren yüzme okulu kursiyerlerimizi ve kulübümüze yeni başlayan fakat sporcu seçme aşamasında gözlemlenen kursiyerleri de kapsar.